Poplatky a další informace

ÚČASTNICKÉ POPLATKY(2019):

KONFERENCE

Účastnický poplatek konference je 4 000,-Kč, cattering po dobu konference, účast na společenském večeru.

KONFERENCE – fakultní školy, studenti PS Ph.D., studenti PS FAI

Účastnický poplatek 2 500,-Kč zahrnuje účast na konferenci, společenském večeru a cattering po dobu konference. Účastnický poplatek pro studenty prezenční formy studia Fakulty aplikované informatiky UTB ve Zlíně 0,-Kč (pouze náslech přednášek bez catteringu). Student kombinované formy studia platí běžný konferenční poplatek.

WORKSHOP – „Burp Suite & OWASP Top 10“ (kapacita 12 osob)

Praktický workshop pro začínající etické hackery, kteří se zajímají o ofenzivní webovou bezpečnost.

Během workshopu se naučíte používat specializovaný nástroj Burp Suite, který musí znát každý penetrační tester. Zaměříme se na instalaci a prvotní konfiguraci bezplatné “community” verze, zajímavé tipy & triky z praxe a ukážeme si jak ovládat základní funkce a moduly. Cílem je co nejméně teorie a co nejvíce praktických ukázek, doplněné o bohaté zdroje na případné samostudium.

Výuka bude zaměřená na exploitaci nejčastějších OWASP Top 10 zranitelností. Každý bude mít možnost vžít se do role etického hackera a prakticky si vše vyzkoušet na workshopu jehož součástí jsou i nejmodernější zranitelné webové aplikace vytvořené pro trénování penetračních testerů.

Tento kurz je určen pro studenty a nadšence v oblasti IT bezpečnosti, takže není třeba žádných předchozích zkušeností ani hlubokých znalostí. To, co se v tomto školení můžete naučit, lze okamžitě použít a aplikovat na skutečné cíle v reálném světě 🙂

 

Lektor: Kamil Vávra

  • Věnuje se etickému hackingu již od útlého dětství, v oboru IT security se tak pohybuje více než 10 let. Postupem času se specializoval převážně na ofenzivní webovou bezpečnost.

  • Momentálně pracuje na pozici Application Security Engineer v brněnské společnosti Kiwi.com, kde může naplno uplatnit své bohaté zkušenosti.

  • Kamil je veterán v oblasti bug bounty programů, prostřednictvím kterých nahlásil mnoho bezpečnostních zranitelností top společnostem po celém světě a také moderátor reddit.com/r/bugbounty komunity s více než 5 tisíci aktivními členy. Rád sdílí své vědomosti, přednáší zejména na nekomerčních konferencích, vytváří open-source nástroje pro penetrační testery https://github.com/vavkamil/ a publikuje zajímavé články na svém blogu https://vavkamil.cz.

Účastnický poplatek 2 500 Kč zahrnuje účast na workshopu a catering po dobu jeho konání.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Rezervace je závazná, platba pouze převodem s uvedenou splatností. Účastnický poplatek je nevratný. Hotovostní platba není možná.


Struktura příspěvků – KONFERENCE

(Základní struktura anotace a příspěvků je dána šablonou. Soubory se nahrávají do systému po registraci.)

  • Název příspěvku (bude uveden dvojjazyčně): česky (slovensky)/anglicky
  • Anotace (bude uvedena dvojjazyčně): česky (slovensky)/anglicky
  • Klíčová slova (budou uvedena dvojjazyčně): česky(slovensky)/anglicky
  • Text příspěvku (bude uveden v jednom z těchto jazyků): česky/slovensky/anglicky

Šablona anotace a příspěvku

dostupná po přihlášení v sekci ke stažení